Wielkopolski Portal Senioralny

Najciekawsze fotografie konkursowe

Najciekawsze fotografie konkursowe
    Fotografowanie zawsze stanowiło przyjemność. Można utrwalać niezapomniane chwile i zatrzymywać ulotny czas. Ale można także zostawić w kadrze piętno własnej wrażliwości.

    Niedawno zaprosiliśmy Państwa do podzielenia się swoimi wspomnieniami z wakacji. Zatrzymaliście je w kadrze dla siebie i swoich bliskich. Nasza redakcja pragnie, abyście Państwo na fotografowanie spojrzeli szerzej. Wielu seniorów ma ukryte, a może i niespełnione, talenty w obserwowaniu otaczającej rzeczywistości. Wcześniej była praca i różne inne obowiązki. Teraz jest czas, aby wiedzę i życiowe doświadczenie wykorzystać podczas spacerów i podróży z aparatem fotograficznym. Będziemy Państwu kibicowali. Już w przyszłym roku ogłosimy kolejny konkurs fotograficzny z równie wspaniałą nagrodą. A poniżej przedstawiamy najciekawsze prace wszystkich autorów, którzy wzięli udział w naszym konkursie fotograficznym.

 

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego