Wielkopolski Portal Senioralny

Faceci z akordeonami - film Andrzeja Mosia

Faceci z akordeonami - film Andrzeja Mosia
    Film o miłości do zapomnianego dzisiaj instrumentu, jakim jest akordeon. 

     Muzycy z Konińskiego Kameralnego Zespołu Akordeonowego opowiadają o swoje pasji do tego instrumentu. Obraz ukazuje również opowiada bogatą historię działającego od prawie czterdziestu lat zespołu. Autorem filmu jest znany koniński niezależny filmowiec  - 65 letni Andrzej Moś. "Faceci z akordeonami" zostali wyróżnieni na Festiwalu Niezależnej Twórczości Filmowej Osób Dojrzałych "Wyścig Jaszczurów" odbywającym się w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia tego filmu.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego