Wielkopolski Portal Senioralny

Ludzie w drodze - Jacek Kasprzycki

Ludzie w drodze - Jacek Kasprzycki
Jacek Kasprzycki jest emerytowanym plastykiem i reżyserem filmów animowanych. Urodził się i wykształcił w Poznaniu, gdzie również dzisiaj mieszka. Jednak przez wiele lat pracował i tworzył w Łodzi i Warszawie.

W swojej aktywności zajmuje się również video-artem oraz publicystyką kulturalną. Natomiast fotografia jest jego pasją. Prezentowane zdjęcia towarzyszyły Festiwalowi Niezależnej Twórczości Filmowej i Fotograficznej "Wyścig Jaszczurów".

Więcej w tej kategorii: Stawiał martenowski piec »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego