Wielkopolski Portal Senioralny

Raj utracony - film Bohdana Kezika

Raj utracony - film Bohdana Kezika
     Bohdan Kezik jest emerytowanym muzykiem estradowym. Wiele lat temu grywając na statkach w Zatoce Perskiej kupił sobie nowinkę techniczną, jaką była wtedy kamera video.

     Po przejściu na emeryturę postanowił poświęcić się nowej pasji, czyli robieniu filmów. Udał się więc do Amatorskiego Klubu Filmowego, aby poznać lepiej tajniki sztuki filmowej. Obecnie ma 83 lata i jest autorem wielu ciekawych filmów dokumentalnych. Obraz "Raj utracony" powstał z okazji prezydencji Unii Europejskiej przez Litwę. Joanna Moro oraz – między innymi – Emil Karewicz i Maryla Rodowicz oprowadzają po przedwojennym i współczesnym Wilnie. Film został wyróżniony na Festiwalu Niezależnej Twórczość Filmowej Osób Dojrzałych - WYŚCIG JASZCZURÓW.

     Zapraszamy na projekcję.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Spacer z przyjacielem Śródka nocą »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego