Wielkopolski Portal Senioralny

Spacer z przyjacielem

Spacer z przyjacielem
     Danuta S. ANAD urodziła się w ubiegłym wieku nad wielka wodą w pięknym mieście oddalonym od morza blisko 60 km. Jest absolwentką UAM (studia humanistyczne) oraz studiów podyplomowych na UAM, UW i AWF.

     Pracę zawodową podjęła z przypadku, ale szybko pokochała swój zawód. Jak twierdzi osiągnęła pełne mistrzostwo zawodowe i …. przeszła na emeryturę. Wtedy powróciła do swoich pasji: podróże, mini ogródek kwiatowo-ziołowy na balkonie, układanie biżuterii dla znajomych i przyjaciół oraz fotografii. Jest także wolontariuszką i opiekuję się przemiłą starszą panią. Jej krótkie reportaże fotograficzne z wydarzeń kulturalnych ukazują się w jednym z portali prasowych miasta Poznania. 

    Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym z nadesłanych zestawów fotografii pani Danuty zatytułowanym "Spacer z przyjacielem nad Wartą w ciepłe, niedzielne popołudnie…"

 

12 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego