Wielkopolski Portal Senioralny

Wojna Ojczyźniana

Wojna Ojczyźniana
   Ironią losu jest to, że po 77 latach od pokonania faszyzmu m.in. przez Rosjan, to oni stali się najeźdźcami głoszącymi, niezbyt dobrze kojarzące się nam, hasła!

 

   Podczas II wojny światowej radzieccy żołnierze szli do boju z pieśnią bojową na ustach: „Wstawaj, kraju ogromny, wstawaj na śmiertelny bój z faszystowską ciemną siłą, z przeklętą hordą” Proszę zwrócić uwagę na fakt, że trochę zbyt często wymieniana jest tutaj litera „Z”.

 

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artystyczna twórczością naszego starszego kolegi na te zaskakujące wydarzenia.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Kolej jest moją pasją

2 komentarzy

  • Kampsteem
    Kampsteem poniedziałek, 15 sierpień 2022 07:28 Link do komentarza

    stromectol price Propecia Coupon Manufacturer

  • Adjourl
    Adjourl środa, 27 lipiec 2022 00:40 Link do komentarza

    Most antigens are proteins or protein fragments found on the surface of bacteria viruses or organ transplant tissue cells. Cialis

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego