Wielkopolski Portal Senioralny

Czyż nie jesteśmy piękni?

Czyż nie jesteśmy piękni?
     Na świecie wykonano wiele interesujących portretów osób starszych. Można je zobaczyć w Internecie. Jerzy Jernas wybrał kilkanaście z nich  i  przygotował ciekawą impresję filmową.

    Od tysiącleci artystów inspirowały twarze osób starszych. Zawsze można było wyczytać w nich głębokie doświadczenia i przeżycia. Właśnie tym się one różnią od portretów dzieci, lolitek, czy nawet powabnych kobiet. Dzisiaj mamy wręcz nieograniczony dostęp do fotografii, gdyż publikowane są one w Internecie. Autor dokonał subiektywnego wyboru i uzupełnił je o muzykę, a właściwie piosenkę z lat 60. ubiegłego wieku. Rezultat jest bardzo interesujący. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego