Wielkopolski Portal Senioralny

Rokosz – Nie wyruszaj nigdy sam Wyróżniony

Rokosz – Nie wyruszaj nigdy sam
   Było ich trzech. Dzisiaj są seniorami i cyfrowo zremasterowali utracone niegdyś obrazki. Jedengo z autorów już nie ma z nami. Ponad 30 lat temu w małym miasteczku na południu Wielkopolski zostały one zarejestrowane przez pięknych, młodych i żadnych sławy młodzieńców...

   W połowie lat 80. ubiegłego wieku działał niezależny zespół muzyczny Rokosz. W czasach tzw. buntu rockowego byli jednymi z wielu ważnych głosów młodego pokolenia. Koneserzy muzyki tamtego okresu doskonale pamiętają ich muzykę. Gdyby pochodzili z Warszawy, to byłoby o nich głośno! Urodzili się i tworzyli jednak w małym miasteczku na południu Wielkopolski.

   Dzisiaj najważniejsi muzycy tej grupy muzycznej od lat tworzą zespół BIG CYC. Zapraszamy Państwa na sentymentalną podróż – do czasów młodości wielkopolskich twórców.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

556 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę