Wielkopolski Portal Senioralny

Magiczne obrazy Jerzego K.

Magiczne obrazy Jerzego  K.
   Twórca jest absolwentem Poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, uczniem profesora Tadeusza Brzozowskiego.

   Jerzy Kozioł uprawia malarstwo i projektowanie graficzne. Od kilku lat zajmuje się także fotografią artystyczną. Dzięki programom komputerowym tworzy nową wartość. Jego prace są z pogranicza fotografii i malarstwa. Jerzy Kozioł jest laureatem  V Festiwalu Twórczości Filmowej i Fotograficznej Osób Dojrzałych „WYSCIG  JASZCZURÓW. Poniżej przedstawiamy Państwu galerie jego wczesnych prac oraz relację poznańskiego TELESKOPU z wystawy, która miała miejsce w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego