Wielkopolski Portal Senioralny

Emerytów portret własny

Emerytów portret własny
   Twarz człowieka jest interesująca, a twarz osoby starszej, doświadczanej jest szczególnie ciekawa.

    Wychodząc z tego założenia organizatorzy cyklu działań pod nazwą „Seniorzy – seniorom” zorganizowali warsztaty fotograficzne. W takcie ich trwania uczestnicy poznali podstawy zasad fotografii, a później wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Tym razem warsztaty odbywały się w poznańskim Kąciku Seniora. Jest to nieformalna grupa, która spotyka się w każdy czwartek o godz. 13.00 w kawiarni artystycznej „Kóltura” mieszczącej się przy ul. 23 lutego 8. Poniżej przedstawiamy efekt pracy seniorów.

    Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Poznania w ramach zadania Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowe.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego