Wielkopolski Portal Senioralny

Wiosna, lato, jesień, zima...

Wiosna, lato, jesień, zima...
Grażyna Kaźmierczak jest  seniorką ze Swarzędza. Od kilku lat zapisuje ulotne chwile za pomocą fotografii.

Uwiecznia przede wszystkim faunę i florę najbliższych okolic. Zawsze na rowerowe przejażdżki zabiera do plecaka nie tylko aparat fotograficzny, ale i notes z długopisem. Wspólnie z innymi autorami wydała cztery tomiki haiku. Swoje prace chętnie publikuje również w Internecie.

829 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego