Wielkopolski Portal Senioralny

Forum wielkopolskich Rad Seniorów

Forum wielkopolskich Rad Seniorów
       Na zaproszenie Samorządu Województwa Wielkopolskiego do Poznania przyjechali przedstawiciele 31 miejskich i gminnych Rad Seniorów. A seniorzy stanowią dzisiaj 1/4 społeczeństwa.

   Poznańskie spotkanie było pokłosiem podpisanego niedawno Porozumienia Wielkopolskich Rad Seniorów. Jego cel jest prosty - w grupie jest siła!. Seniorzy muszą występować, jako licząca się grupa społeczna - bo inaczej "młode wilki" nie zauważą swoich rodziców i dziadków. Do Poznania przyjechało około 80 przedstawicieli środowisk senioralnych z całej Wielkopolski. Podczas Forum zaprezentowano tzw. dobre praktyki z rożnych wielkopolskich miast. Ale co najważniejsze, zaprezentowano cyfrową platformę wymiany wiedzy. Jest ona nieocenionym narzędziem w pracy miejskich i gminnych Rad Seniorów.

 

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego