Wielkopolski Portal Senioralny

Jubileusz poznańskiej Miejskiej Rady Seniorów

Jubileusz poznańskiej Miejskiej Rady Seniorów
    10. lat temu powstała w Poznaniu pierwsza w Polsce Miejska Rada Seniorów.  Jej zasługi są niezwykłe.

   Przez trzy kadencje dużo zrobiono dla poznańskich seniorów. Przede wszystkim zauważono potrzeby tej grupy społecznej. Ostatnio w Poznaniu rozpoczęto usługę "złotej rączki", dowozu książek z biblioteki, czy usługi bezpłatnej taksówki dla osób powyżej 70 roku życia. Miejska Rada Seniorów od dłuższego czasu wspiera także mieszkańców Domów Pomocy Społecznej. Zaprasza ich na wycieczki np. na dach Okrąglaka, czy do Skansenu Miniatur w Pobiedziskach. Seniorzy zamieszkujący Domy Pomocy Społecznej są zapraszani również na spotkania wigilijne. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z jubileuszu Miejskie Rady Seniorów.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego