Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów

Poznań - Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów
    Na scenie pojawiło się 14 zespołów muzycznych i chórów. Łącznie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy 180 utalentowanych poznańskich seniorów.

     W drugiej połowie października odbył się przegląd zespołów śpiewaczych. Była to pierwsza prezentacja senioralnych zespołów wokalnych i chórów z terenu Poznania. Działają one w klubach seniora, domach kultury, domach pomocy społecznej, parafiach i w wielu innych środowiskach. Prezentacje zespołów odbyły się w dwóch kategoriach - zespołów wokalnych oraz chórów. Łącznie na scenie zobaczyliśmy 180 utalentowanych seniorów, którzy zaprezentowali różnorodny repertuar. Z jednej strony były to utwory muzyki klasycznej i popularnej, a z drugiej muzyka biesiadna

    Organizatorem Przeglądu była Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS wraz z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Poznania.

 

Media

1 komentarz

  • Torpeda
    Torpeda piątek, 03, listopad 2017 22:43 Link do komentarza

    Szkoda, że zapomniano o muzyce, którą tworzyli współcześni seniorzy - Wojtek Korda, Halina Frąckowiak, Stan Borys, czy Olga Jackowska!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego