Wielkopolski Portal Senioralny

Spotkanie dojrzałych filmowców z młodzieżą

Spotkanie dojrzałych filmowców z młodzieżą
    Pod koniec listopada w podpoznańskich Komornikach odbył się Festiwal Niezależnych Filmów Osób Dojrzałych CZAS JASZCZURÓW im. Franciszka Dzidy.

    Wbrew temu co jeszcze niektórzy sądzą współcześni seniorzy są niezwykle aktywni. Jedni uprawiają jogę, inni uczą się np. języka włoskiego, a jeszcze inni kochając kino sami realizują filmy. Na Festiwalu widzowie mogli obejrzeć 22 filmy autorstwa osób dojrzałych. Impreza odbywała się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, a jego organizatorami byli Fundacja Obywatelska CZAS JASZCURÓW,  Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach oraz Stowarzyszenie Niezależnych Filmowców Polskich.

A wszystko to było możliwe dzięki wsparciu Powiatu Poznańskiego.

Więcej w tej kategorii: « VIVA srebrna gospodarka!

41 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę