Wielkopolski Portal Senioralny

Komomorniki - Seniorzy forever

Komomorniki - Seniorzy forever
     Po czesku tytuł artykułu brzmi ”Senioři navždy“, a po słoiwacku tak samo. Po niemiecku wypada to tak „Senioren für immer“, po białorusku „пажылыя людзі назаўжды”, po ukraińsku „пенсіонери назавжди” i wreszcie po rosyjsku tytuł artykułu brzmi „пожилые люди навсегда”. Wszyscy są naszymi sąsiadami…  

   „Seniorzy na zawsze” – to nie jest banał, to jest dojrzałość wielu samorządów, w tym radnych podpoznańskiej gminy Komorniki. Już dawno zauważyli, że demografia jest nieubłagana i społeczeństwo po prostu starzeje się. Stworzono dokument „Polityka Senioralna na lata 2020 – 2025”.  W gminie seniorzy mogą liczyć m.in. na bezpłatne zajęcia rekreacyjno – sportowe. Uczestnictwo w imprezach i działaniach organizowanych przez  Stowarzyszenie „Aktywni Razem”. Oczywistą oczywistością jest fakt funkcjonowania „Komornickiej Karty Seniora”.

   Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszego rozwijania pomysłów służących naszym rodzicom i dziadkom. Poniżej zamieszczamy relację ze święta seniorów.


Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Z Cyganami w świat Nowy DPS »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego