Wielkopolski Portal Senioralny

Świąteczne paczki

Świąteczne paczki
    Wielkanocne spotkania z władzami miasta w restauracji Oaza w Strzeszynku były tradycją wśród poznańskich seniorów. Już po raz drugi ich zorganizowanie jest jednak niemożliwe – ze względu na pandemię.

   Poznań nie zapomina jednak o seniorach: w tym roku do mieszkańców domów pomocy społecznej trafi aż 620 świątecznych paczek sfinansowanych przez Miasto Poznań i Selgros. Ze strony Miejskiej Rady Seniorów w organizacji paczek duże zaangażowanie wykazała Pani Aldona Anastasow, która od wielu lat organizuje wszelkie podobne przedsięwzięcia. Paczki zawierające m.in. owoce, herbaty, słodycze i oczywiście życzenia od Prezydenta Miasta, trafiły do wszystkich poznańskich DPS.


- Zdajemy sobie sprawę, że zapewne wszyscy czekamy na to, by móc spotkać się osobiście, porozmawiać w świątecznej atmosferze, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze – podkreśla Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania. – Wszystkim seniorkom i seniorom, mieszkańcom i mieszkankom domów pomocy społecznej życzę dobrych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy. Mam nadzieję, że za rok będziemy już je świętować razem, w tradycyjnej formie.

Więcej w tej kategorii: « Radosna akcja Koncert na Ugorach »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego