Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – potańcówka na Wolnym

Poznań – potańcówka na Wolnym
    Nie od dzisiaj wiadomo, że seniorzy lubią sobie potańczyć przy dźwiękach piosenek z ich młodości. Taką okazję mieli niedawno mieszkańcy Poznania.

   Już po raz drugi z inicjatywy Miejskiej Rady Seniorów odbyła się wspólna potańcówka na wolnym powietrzu. Na imprezie zorganizowanej przez władze miasta pojawiło się około 500 osób. Można było  nie tylko potańczyć, ale również wziąć udział w konkursach z nagrodami. Ponadto wszyscy otrzymali ciepły posiłek. Poznań jest w międzynarodowej sieci miast przyjaznych starzeniu się, a to zobowiązuje.

   Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Media

Więcej w tej kategorii: « Z Cyganami w świat!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego