Wielkopolski Portal Senioralny

Poznańska Parada Pokoleń

Poznańska Parada Pokoleń
    Pomysł zrodził się w gronie Miejskiej Rady Seniorów, ale błyskawicznie podchwycił go wiceprezydent  Poznania Jędrzej Solarski. Ostatecznie zrezygnowano z Parady Seniorów na rzecz więzi międzypokoleniowej.

    Po wielu miesiącach przygotowań w sobotę 2 czerwca odbyła się Parada Pokoleń. Punktualnie o godzinie 12.00 po wysłuchaniu hejnału z wieży ratusza i obejrzeniu tradycyjnie trykających się koziołków Parada wyruszyła w kierunku starego koryta Warty. Za zespołem Dixi Company i grupą taneczno-akrobatyczną Kolejorz Girls ruszyli seniorzy, młodzież i rodzice z dziećmi. Nie zabrakło prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, wiceprezydenta Jędrzeja Solarskiego i przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Ganowicza. Na specjalnie przygotowanej estradzie odbyły się pokazy taneczne zarówno grup młodzieżowych, jak i seniorskich. Były też specjalnie zaproszone gwiazdy estrady. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej imprezy.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego