Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – majówka seniorów

Poznań – majówka seniorów
    Z inicjatywy Miejskiej Rady Seniorów w Poznaniu władze miasta zaprosiły ponad stu seniorów zamieszkujących Domy Pomocy Społecznej na Majówkę.

    Były kiełbaski i karkówka z grila. Były sałatki i napoje. Była też kawa i ciastka. Nie zabrakło też strawy dla duszy, czyli koncertu z piosenkami francuskimi. Ale co najważniejsze wszystkim seniorom dopisywał dobry nastrój. I ta radość mieszkańców Domów Pomocy Społecznej zapewne na długo utkwi w pamięci Jackowi Jaśkowiakowi – prezydentowi Poznania i jego zastępcy Jędrzejowi Solarskiemu, którzy bawili się wspólnie seniorami.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z tej imprezy.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego