Wielkopolski Portal Senioralny

Forum Wielkopolskich UTW

Forum Wielkopolskich UTW
    Do Rydzyny koło Leszna zjechało się prawie 200 seniorów, którzy są słuchaczami wielkopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. A jest ich ponad pięćdziesiąt.

     Podczas III Forum przedstawiano założenia polityki senioralnej w Wielkopolsce, aspekty formalno - prawne działalności Uniwersytetów Trzeciego Wieku, czy dobre praktyki wielkopolskich UTW. Odbył się także panel dyskusyjny dotyczący bezpieczeństwa seniorów. Organizatorem Forum było Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lesznie we współpracy z Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku.  Zapraszamy  Państwa do zobaczenia relacji wideo z tej imprezy.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego