Wielkopolski Portal Senioralny

Bezpieczeństwo seniorów

Bezpieczeństwo seniorów
     Edukacja seniorów kluczem do bezpieczeństwa - tak brzmi nazwa edukacyjnego projektu skierowanego do starszych osób.

    Seniorzy narażeni są na licznych oszustów. Kuszą ich mniejsze, lub większe portfele osób starszych. Jest metoda "na wnuczka", na "gazownika", czy na "dozorcę". Aby starsze osoby nie padły "łupem" oszustów leszczyńska Fundacja "Wygraj siebie" przygotowała cykl medialnych wykładów. Dzięki nim zapewne zmniejszy się liczba oszukanych seniorów. - Seniorzy to jest taka grupa społeczna, która żyje w trochę powolniejszym trybie, niż współczesność - mówi Teresa Rękosiewicz, prezes Stowarzyszenia "Wygraj Siebie" z Leszna. Zajęcia były prowadzone m.in. przez policjantów. Zadanie zostało sfinansowane przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zapraszamy Państwa do obejrzenia porad, które wydają się bezcenne.

Media

1 komentarz

  • Yeto
    Yeto wtorek, 29, maj 2018 19:01 Link do komentarza

    Bezpieczeństwo Seniora, to także bezpieczeństwo jego danych w komputerze. W Poznaniu pełen serwis laptopów i komputerów zapewni Centrum Informatyczne Yeto.

    http://www.yeto.pl

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego