Wielkopolski Portal Senioralny

Slow Jogging

Slow Jogging
    To takie staropolskie określenie biegania truchtema laczej truchcikiem. Praktycznie jest ono porównywalne z inną dyscypliną relaksu ruchowego, który w Polsce ma wielu zwolenników. Zowie się ona również mało polsko – nornic walking. Jest od niego jednak tańszy, bo nie trzeba kupować kijków.

   W ramach Pakietu Seniora przygotowanego przez Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poznaniu wyprodukowano edukacyjny „film”. Trudno nazwać go filmem, czy nawet telenowelą. Bo z dramaturgią nie ma to nic wspólnego. Tak, czy inaczej pewien pasjonat dzieli z nami nie tylko swoją pasją. W sposób rzeczowy i merytoryczny przedstawia jego zalety i sposoby wykonywania tego relaksacyjnego sportu. 

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Laska - to brzmi dumnie

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego