Wielkopolski Portal Senioralny

Lody w dobie pandemii

Lody w dobie pandemii
     Wszyscy pamiętamy słowa wykrzykiwane na plażach Bałtyku przez sprzedawców lodów. Szczególnie modno to było w czasach PRL-u. A co dzisiaj z tymi lodami?

 

   Czy lubią Państwo lody? Jeśli tak, to warto zapoznać się z przewodnikiem lodowym firmy Wedel, poznać cykl życia lodów od produkcji, poprzez transport do dystrybucji. A gdy już kupiliśmy dobre lody, czas na ich przechowywanie, oczywiście jeśli nie zjemy lodów zaraz po zakupieniu. Coraz częściej jednak mamy w zamrażarce zapas by móc ucieszyć się lodowym deserem w dowolnej chwili. Warto przeczytać porady przygotowane przez specjalistów i jeść na zdrowie. Dodajmy jeszcze, że lody w języku polskim występują tylko w liczbie mnogiej, więc gdy kupujemy jedną sztukę tego przysmaku, to także jest to porcja lodów. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Wariant Delta koronawirusa atakuje

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego