Wielkopolski Portal Senioralny

Pieniądze w banku są bezpieczne

Pieniądze w banku są bezpieczne
    Seniorzy narażeni są na oszustwa bankowe, naciągaczy na pożyczki, czy złodziei czyhających na ich oszczędności. Są wśród nich oszuści "na wnuczka" oraz "na koronawirusa". Jak uniknąć tego?

    Aby starsze osoby nie padły "łupem" oszustów leszczyńska Fundacja "Wygraj siebie" przygotowała cykl medialnych wykładów. Dzięki nim zapewne zmniejszy się liczba oszukanych seniorów. - Seniorzy to jest taka grupa społeczna, która żyje w trochę powolniejszym trybie, niż współczesność - mówi Teresa Rękosiewicz, prezes Stowarzyszenia "Wygraj Siebie" z Leszna. Zajęcia były prowadzone m.in. przez policjantów. Zadanie zostało sfinansowane przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zapraszamy Państwa do obejrzenia porad, które wydają się bezcenne.


    Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ.

1 komentarz

  • Essekly
    Essekly piątek, 17 marzec 2023 12:12 Link do komentarza

    Cancer drugs are bad for the brain, and if any enlightened individuals in medicine could get away from the Cut, slash and burn therapies that do little to heal the body, and downplay the collateral damage, perhaps we would move into a more progressive medical paradigm and out of the current funk cialis buy Going to try the 100 mg again next cycle and hopefully get better results

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę