Wielkopolski Portal Senioralny

Jak kupić bilet na imprezę?

Jak kupić bilet na imprezę?
    Niestety już dawno minęły czasy, kiedy bilety na koncert, czy inne wydarzenie kupowaliśmy w kasie. Dzisiaj często można to wyłączne zrobić w Internecie.

    Kiedy już znajdziemy interesujące nas wydarzenie, to i tak zazwyczaj bilety musimy kupić w Internecie. No bez komputera ani rusz. Zazwyczaj na internetowej stronie wydarzenia jest aktywny link do firmy sprzedającej bilety. Nie pozostaje nam nic innego, jak wejść tam, przebić się przez gąszcz, nie zawsze zrozumiałych informacji i wreszcie wybrać miejsca na których zasiądziemy. Jeśli to się już uda, to zostaniemy przekierowani do wybranego przez nas banku. Oczywiście musimy posiadać w nim konto i mieć do niego dostęp przez Internet. Jeśli uda nam się przekroczyć ten poziom „gry”, to dostaniemy SMS-a z kodem dostępu. Wówczas będziemy mogli zapłacić. Jeśli wszystko jest o.k., to na maila otrzymamy link do strony, gdzie są nasze bilety. Wówczas musimy jedynie podłączyć naszą drukarkę i wydać jej polecenie „drukuj”. Oczywiście musimy posiadać tusz i czyste kartki. Podobno można otrzymać też obraz biletów na telefon komórkowy, ale oczywiście musi to być smartfon.

   No zawsze możemy poprosić o pomoc wnuczka. A kiedyś żyło się tak prosto…

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego