Wielkopolski Portal Senioralny

Telefon zaufania dla seniorów

Telefon zaufania dla seniorów
    Wiele osób starszych czuje się samotnych i bezradnych. Z pomocą mogą im przyjść psychologowie czekający na ich telefony.

     Jeśli ktoś z Państwa lub waszych znajomych czuje się samotny lub potrzebuje porady i wsparcia to właśnie po to jest ten telefon. Dyżurują przy nim doświadczeni psychologowie, którzy z życzliwością  i troską wysłuchają każdego. Pomogą rozwiązać problemy i udzielą wsparcia w trudnych momentach. Aby skorzystać z porady wystrczy zadzwonić pod numer 22 635 09 54 w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 17.00  - 20.00. Natomiast jeśli problem dotyczy choroby Alzheimera, to specjaliści czekają na telefony w każdą środę od godz. 14.00 do 16.00 pod tym samym numerem telefonu.

    Projekt realizuje Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Partnerem merytorycznym Telefonu Zaufania są eksperci Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Więcej w tej kategorii: « Jak przetrwać tegoroczny smog?

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego