Wielkopolski Portal Senioralny

Telefon zaufania dla seniorów

Telefon zaufania dla seniorów
    Wiele osób starszych czuje się samotnych i bezradnych. Z pomocą mogą im przyjść psychologowie czekający na ich telefony.

     Jeśli ktoś z Państwa lub waszych znajomych czuje się samotny lub potrzebuje porady i wsparcia to właśnie po to jest ten telefon. Dyżurują przy nim doświadczeni psychologowie, którzy z życzliwością  i troską wysłuchają każdego. Pomogą rozwiązać problemy i udzielą wsparcia w trudnych momentach. Aby skorzystać z porady wystrczy zadzwonić pod numer 22 635 09 54 w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 17.00  - 20.00. Natomiast jeśli problem dotyczy choroby Alzheimera, to specjaliści czekają na telefony w każdą środę od godz. 14.00 do 16.00 pod tym samym numerem telefonu.

    Projekt realizuje Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Partnerem merytorycznym Telefonu Zaufania są eksperci Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego