Wielkopolski Portal Senioralny

Tak sobie patrzę

Tak sobie patrzę
     W różnych telewizjach często jakieś kompletnie nieznane twarze wypowiadają się, jak autorytety, na różne tematy. Ot jacyś niedouczeni ludzie "lansują się"...

     Taka jest dzisiaj medialna rzeczywistość! Nic nie znaczący tzw. celebryci z ostatniego sortu, coś tam usiłują opowiedzieć widzom. Nie bardzo wiem, czemu ma to służyć. Wzrostowi oglądalności, czy pełnieniu misji społecznej? Kiedyś telewizja była inna. Rozmowy prowadziła Irena Dziedzic, zagraniczne wydarzenia komentował Karol Małcużyński, Adam Słodowy uczył majsterkowania. Natomiast Michał Sumiński opowiadał o zwierzętach, a prof. Wiktor Zin przybliżał piękno polskiej architektury. A rozrywkę nieśli nam Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski. Ich "Kabaret Starszych Panów" oglądały miliony Polaków. Dzisiaj w telewizji panuje kult młodości oraz kult próżności. Bo jak inaczej nazwać celebrowanie mieszania łyżką w garnku przez dzieciaki, albo skakanie z trampoliny do wody przez celebrtów?

    A młodym "wilkom" tworzących programy telewizyjne sugeruję, aby wsłuchali się w nieprawdopodobne historie swoich rodziców i dziadków! Na pewno wyjdzie im to na zdrowie i może zaczną szanować widzów.

 

 

89 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę