Wielkopolski Portal Senioralny

Senior, a sprawa Polska!

Senior, a sprawa Polska!
    Mam dorosłe dzieci, więc nie należy mi się 500+, ani 300+, nie wspominając o tzw. bonie turystycznym. Ale na emeryturę przejdę dopiero za rok, więc nie należy mi się ani trzynasta, ani czternasta emerytura.

     Mam kredyt, ale nie hipoteczny, więc nie obejmują mnie wakacje kredytowe. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy od lat ogrzewam elektrycznymi grzałakami w piecach, więc nie należy mi się dodatek węglowy.

     Pytam się co ja wam zrobiłam, że tak mnie nienawidzicie? Też jestem wyborcą – ale wasze śmieszne statystyki, jakoś nie uwzględnią mnie i wielu innych osób, którym rządzący zawdzięczają WOLNOŚĆ!

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego