Wielkopolski Portal Senioralny

Niech się święci 1 maja!

Niech się święci 1 maja!
    Zawsze przed Barem Mlecznym, czy innym sklepem spożywczym wystawiano stoliki. Były nakryte białymi obrusami. Sprzedawano tam kefir, wodę sodową oraz bułki i parówki.

  Nie znano wówczas Hot Dogów i może dobrze. Ale znano lody Calipso, które nie koniecznie znane były Amerykanom. Ot taka różnica kulturowa. Tak samo, jak na Zachodzie nikt nie wie kim był Hans Kloss – i ciągle myślą, że jedynym ciekawym agentem był James Bond.

  Ale ostatnio anglosaska pop-kultura musiała ulec tej, pochodzącej z naszego kręgu kulturowego. Nawet jakaś hollywoodzka aktorka postanowiła wreszcie przyjechać do Lwowa, aby zobaczyć – ze to nie jest sen!  No ale na szczęście przyjechała tam w przeddzień światowego święta ludzi pracy. I chwała jej za ten, zapewne, przypadkowy zbieg okoliczności!

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego