Wielkopolski Portal Senioralny

Życie zaczyna się po 90-tce

Życie zaczyna się po 90-tce
      Zawsze, gdy słyszę, że starzy ludzie z czymś sobie nie radzą w nowoczesnej rzeczywistości, zwłaszcza cyfrowej, coś się we mnie buntuje. Mam prawie 70 lat, zawodowo nigdy nie zajmowałem się informatyką, a z komputerami żyję około 36 lat, z różnymi modelami i funkcjami.

    Każdy dzień zaczynam od przejrzenia stron internetowych. W latach osiemdziesiątych, jeszcze przed Internetem były to strony minitela, takiego protoplasty Internetu. Bardzo więc ucieszyła mnie wiadomość, że najstarszą influencerką na świecie jest 94 letnią Polką, mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Pani Anna wyemigrowała z Polski, wraz z córką, gdy miała już 85 lat. Gdy skończyła 90, zaczęła się jej przygoda z Instagramem i trwa do dziś. Jej profil śledzi 67 tysięcy osób. Zajrzyjcie na jej stronę, znajdziecie tam ogrom spraw interesujących ludzi w każdym wieku i miejscu. Od bardzo poważnych do rozrywkowych. Sprawdźcie Państwo sami TUTAJ.  Brawo pani Anno i długich lat buszowania w Internecie!

58 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę