Wielkopolski Portal Senioralny

Najstarsza cukiernia

Najstarsza cukiernia
    Wielu z nas ma bardzo ciekawy życiorys. Są nawet mieszkańcy naszego regionu, którzy działają od 145 lat. Warto o nich pomyśleć.

   We Wrześni od wielu lat działa Cukiernia. Jej założycielami byli Stanisława i Józef Szwarc. Właściciele z trudem przetrwali „Bitwę o handel”, którą rozpętali komuniści po II wojnie światowej. Cukiernia jednak przetrwała. Losy jej właścicieli są ważne dla naszej histori. Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem Antoniego Wojtkowiaka autora cyklu „Filmowe życiorysy”.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

73 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę