Wielkopolski Portal Senioralny

Mam sporo zainteresowań

Mam sporo zainteresowań
    Skończyłem Technikum Mechaniczne i całe życie pracowałem w poznańskiej „Teletrze”. A teraz wcale się nie nudzę.

    Na początku pracowałem w kontroli technicznej, ale mnie to nudziło. Zostałem więc zwykłym tokarzem. Praca była o wiele ciekawsza, no i zarobki znaczne wyższe. Teraz na emeryturze czas spędzam bardzo intensywnie. Chodzę na liczne imprezy muzyczne i poetyckie. Oprócz tego należę do dwóch klubów seniora. Często jeżdżę z nimi na kilkudniowe wycieczki. Hoduję też papugi i jakiś grosz z tego też jest. Ponadto mam 94 letnią mamę staruszkę, którą często odwiedzam. Tak więc zajęć mam dużo i nie nudzę się. Obecnie najważniejsze jest dla mnie zdrowie. Mam cukrzycę i jestem po udarze, dlatego sporo czasu spędzam też u lekarzy. A co bym chciał przekazać młodemu pokoleniu? Żeby byli uczciwi, przestrzegali norm moralnych i szanowali starszych.

    Tekst powstał w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Miasta Poznania w ramach zadania Centrum Inicjatyw Lokalnych - Regrantingowe.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

1 komentarz

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego