Wielkopolski Portal Senioralny

Stalingrad 1942 rok

Stalingrad 1942 rok
    Zima, szczególnie ta śnieżna nie daje nam zapomnieć o najnowszej historii. Pod Stalingradem poległy niemieckie wojska, chociaż miały zająć pola naftowe na Kaukazie.  

      Niemieccy artyści postanowili opowiedzieć o dramacie swoich rodaków, którzy znaleźli się pod Stalingradem. Ten film ukazuje "drugą" stronę znanej nam od dziecka historii. Warto zobaczyć go. Zapraszamy na projekcję!

Media

Więcej w tej kategorii: « Kobieta w Berlinie Mamma Mia! »

2 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego