Wielkopolski Portal Senioralny

Kultowy „Rejs”

Kultowy „Rejs”
     Kultowy, czyli jaki? Odciskający się w świadomości społecznej, będący jednocześnie jej symbolem, trafiający w czuły punkt odbiorców, niosący wartości i wzory zachowań. 

     Czy taki jest „Rejs”? Film Marka Piwowskiego ciągle oglądany i ciągle bawiący widzów, co charakterystyczne, także tych, którzy PRL-u nie pamiętają. Widzą go inaczej, ale ciągle, w jakimś sensie, aktualnie. Bo nasz rejs trwa, ze swoimi groteskowymi uczestnikami, ich dziwactwami, wzajemnymi stosunkami i hierarchiami. Dzieło Marka Piwowskiego i Janusza Głowackiego, a także Wojciecha Kilara i fantastycznych aktorów, Tyma, Maklakiewicza, Himilsbacha, Lothe, Dobrowolskiego jest godne obejrzenia w każdych „okolicznościach przyrody”!

     Zapraszamy na projekcję!

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego