Wielkopolski Portal Senioralny

Czuję się świetnie

Czuję się świetnie
    Kora, czyli Olga Jackowska jest dzisiaj znaną seniorką, czy wręcz celebrytką. Jest symbolem buntu rockowego lat 80. ubiegłego wieku. Chociaż z tym buntem niezbyt wiele miała wspólnego.

     "Czuję się świetnie" to fabularyzowany film dokumentalny o grupie Maanam - jednym z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Jego szczyt popularności przypadł na lata osiemdziesiąte. Niejako "przy okazji" reżyserowi Waldemarowi Szarkowi udało się także nakreślić interesujący obraz młodzieżowej subkultury, związanej z muzyką rockową w Polsce. Akcja filmu zaczyna się latem 1983 roku. Zespół Maanam odbywa tournee po kraju. Kamera wyławia co ciekawsze i pikantniejsze fragmenty trasy koncertowej. Zapraszamy na projekcję!

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego