Wielkopolski Portal Senioralny

Biografia Anny German

Biografia Anny German
    "Anna German" to niezwykły film dokumentalny wyprodukowany przez rosyjskich twórców na potrzeby Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego Kościoła Adwentystów.

    Zgodnie z rodzinną tradycją piosenkarka była związana z tą odmianą religii chrześcijańskiej. To właśnie Adwentyści, jako pierwsi, postanowili przypomnieć światu jej trudny życiorys oraz osiągnięte sukcesy. Autorzy filmu wykorzystali w nim unikalne materiały filmowe z udziałem artystki. Dopiero kilka lat później powstał słynny serial telewizyjny.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego unikatowego filmu dokumentalnego.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego