Wielkopolski Portal Senioralny

Złoto, czyli ludzka obsesja

Złoto, czyli ludzka obsesja
    Z filmu dowiemy się, jak na przestrzeni wieków było postrzegane złoto i czym była „rządza pieniądza”. Dowiemy się również gdzie i jak jest ono dzisiaj wydobywane.

    Od tysięcy lat złoto rozpalało ludzką wyobraźnię. Wszyscy doskonale znamy „gorączkę złota” jaka panowała w pionierskich czasach Stanów Zjednoczonych. Trochę mniej wiemy o wydobywaniu złota na Syberii. A już prawie nikt z nas nie słyszał o kopalniach złota w RPA. A działalność alchemików, to zupełnie inna historia.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu dokumentalnego o największej ludzkiej obsesji, jaką jest złoto.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego