Wielkopolski Portal Senioralny

Thelma & Luise

Thelma & Luise
Wielokrotnie nagradzany film Ridleya Scotta, który zasłyną z reżyserii takich filmów, jak m.in. Gladiator, Łowca androidów, czy Obcy - 8. pasażer "Nostromo". 

Historia dwóch, zwyczajnych przyjaciółek które chcą uciec od szarej rzeczywistości. Niestety podczas wspólnego weekendu zabijają człowieka i są zmuszone do ucieczki. Obraz jest nietypowym kinem drogi.

Żeby zobaczyć film wystarczy myszką nacisnąć na ten link:  http://www.cda.pl/video/1063839a0

 

 

 

Więcej w tej kategorii: « Narodziny Wolności Absolwent »

2 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego