Wielkopolski Portal Senioralny

Jak piją w Rosji...

Jak piją w Rosji...
Pełen ciepła i humoru film dokumentalny przedstawiający tradycję, nawyki i realia spożywania alkoholu w Rosji.

Z filmu dowiadujemy się, jak wyglądają spotkania w domach, na ulicach, czy na cmentarzach. Nie brakuje także informacji o popularnej rozrywce Rosjan - czyli pędzeniu samogonu. Są także przedstawione tradycyjne sposoby walczenia z porannym kacem. Wnioski z tego filmu musicie wyciągnąć Państwo sami.

Zapraszamy na projekcję!

Media

Więcej w tej kategorii: « Akcja „Wisła” Spaleni Słońcem »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego