Wielkopolski Portal Senioralny

Magnat

Magnat
To jeden z najlepszych filmów Filipa Bajona. Opowiada o losach rodziny książąt pszczyńskich.

Reżysera filmu Filipa Bajona zawsze interesował styk kultur. W tym filmie spotykamy się rodziną magnatów śląskich i ich zachowaniem u progu odrodzenia Polski. W główne postacie wcielili się znani aktorzy - Jan Nowicki, Bogusław Linda, Olgierd Łukaszewicz i Grażyna Szapałowska. To jeden z ostatnich epickich filmów zrealizowanych w Polsce.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego