Wielkopolski Portal Senioralny

Hiszpanka

Hiszpanka
     Film miał opowiadać o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim. Jednak twórcy poszli swoją indywidualną drogą.

     Samorząd Województwa Wielkopolskiego wsparł produkcję tego filmu niebagatelną kwotą. Jednak obraz nie zachwycił ani mecenasów, ani publiczności. Jedyną osobą, która popierała produkcję obrazu był prof. Marek Hendrykowski. Szkoda, że tylko on. Mimo wszystko zapraszamy Państwa na projekcję. Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ.


Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego