Wielkopolski Portal Senioralny

Czy Chiny podbiją Europę?

Czy Chiny podbiją Europę?
    Na przełomie XIX i XX wieku Wielka Brytania, Francja i Niemcy były mocarstwami. II Wojna Światowa zmieniła bieg historii.

    Po wojnie Stany Zjednoczone Ameryki stały się niekwestionowanym przywódcą świata. Upadły wcześniejsze imperia. Brytyjskie i francuskie kolonie odzyskały niepodległość. Niemcy i Japonia przegrały wojnę. Wiele lat później upadł Związek Radziecki. Świat się zmienił. W ostatnich latach chińska gospodarka zaczęła dominować. Jak potoczą się dalsze losy świata?  Próbą odpowiedzi na to pytanie jest film dokumentalny „Czy Chiny podbiją Europę?”

    Zapraszamy Państwa na jego projekcję!

Media

Więcej w tej kategorii: « Nóż w wodzie Hiszpanka »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego