Wielkopolski Portal Senioralny

Zapach kobiety

Zapach kobiety
      Charlie Simms uczy się, dzięki stypendium, w elitarnej prywatnej szkole. W przeciwieństwie do pozostałych uczniów nie pochodzi z bogatej rodziny.

      Chcąc zarobić na podróż samolotem, by spędzić święta w domu, podejmuje się dorywczej pracy opiekuna niewidomego emerytowanego podpułkownika Franka Slade'a. W tej niezwykłej roli występuje Al Pacino. Gra zgorzkniałego i cynicznego mężczyznę, który nie należy do osób sympatycznych. Chłopak spodziewa się długich popołudni w ogrodzie, podczas których będzie słuchał wspomnień weterana. Jego podopieczny ma jednak inne plany - postanawia pokazać młodzieńcowi prawdziwe męskie życie. Zabiera go do najlepszych lokali Nowego Jorku.

     Zapraszamy na projekcję filmu! Wystarczy nacisnąć TUTAJ

Więcej w tej kategorii: « Faraon Nóż w wodzie »

28 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego