Wielkopolski Portal Senioralny

Amsterdam - miasto pełne wolności

Amsterdam - miasto pełne wolności
     Czy pamiętają Państwo "biały rower Amsterdamu"? To był jeden z największych symboli hipisowskiej rewolty sprzed 50 lat. W Amsterdamie działa też słynna grupa non-koformistów "Provos".

    Amsterdam od lat słynie jako miasto wolności. To tutaj znajduje się słynna ulica z domami publicznymi. Również od lat zażywanie lekkich narkotyków tutaj jest po prostu dozwolone. Ale Amsterdam to również miasto wielu muzeów. Przecież tutaj tworzył Rembrant. Zapraszamy Państwa na projekcję!

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego