Wielkopolski Portal Senioralny

Rchela na Dworecu Gdańskim

Rchela na Dworecu Gdańskim
     Film dokumentalny w reżyserii Ewy Szpryneger przedstawi historię ludzi, którzy musieli w marcu '68 roku musieli wyjechać z Polski.

     Przez władze PRL-u byli określani, jako V kolumna. Wyjechali na emigrację, aby rozpocząć życie od nowa. Przyjęła ich Szwecja. Swoimi wspomnieniami dzielą się Józef Dajczgewand, Natan Tenenbaum, Gabryela Bromberg, Leszek Kantor i Michał Moszkowicz. by zobczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Bękarty wojny Statek »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego