Wielkopolski Portal Senioralny

Bękarty wojny

Bękarty wojny
    To czarna komedia w reżyserii Quentina Tarantino  - genialnego amerykańskiego filmowca. Tym razem twórca kultowego filmu "Pulp fiction" rozprawia się z antysemityzmem w okupowanej Francji.

     Jakoś tak dziwnie wyszło, że w Polsce rozgrzewany jest anysemityzm. Czasami warto spojrzeć samemu sobie w twarz w "krzywym zwierciadle". Tak też uczynił Quentino Tarantino. Jego film "Bękarty wojny" warto zobaczyć. Dlaczego? Bo opowiada o czasach, które nigdy nie powinny powrócić!

     Aby obejrzeć film wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego