Wielkopolski Portal Senioralny

Braveheart - Waleczne serce

Braveheart - Waleczne serce
     Pod koniec XIII wieku Szkocja dostaje się pod panowanie angielskiego króla, Edwarda I. Przejęcie władzy odbywa się wyjątkowo krwawych okolicznościach.

     Jednym ze świadków gwałtów i morderstw jest kilkunastoletni chłopak. Po latach spędzonych pod opieką wuja wraca do rodzinnej wioski.  Dzięki ogromnej odwadze zostaje wykreowany na przywódcę powstania przeciwko angielskiej tyranii. "Braveheart - waleczne serce", to kultowy film w reżyserii Mela Gibsona z jego udziałem w roli głównej.

     Zapraszamy na projekcję. by obejrzeć film wystarczy nacisnąć Tutaj.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego