Wielkopolski Portal Senioralny

Zbigniew Kurtycz - Cicha woda

Zbigniew Kurtycz - Cicha woda
     Nastała moda na wzdychanie do przeszłości, która przez samo oddalenie czasowe, ma nieść w sobie nie tylko sentyment, ale też być lepszą niż współczesność.

     Szczególnie widać to w reklamach kulinarnych. Tradycyjne, albo.. jak dawniej, babuni, dziadunia itd.. Łatwo nabierają się na to klienci, najczęściej zapominając, jakie były w przeszłości te produkty. Wątpliwe też żeby pamiętali takie dawne, wyśmienite receptury, ze swojego domu. Dzisiejsi seniorzy pamiętają z młodości raczej marną ofertę handlową w tej dziedzinie. Ale cóż, pamięć jest wybiórcza. To dotyczy też piosenki. Najstarsi seniorzy mogą pamiętać piosenkę o cichej wodzie. Była wielkim przebojem przed drugą wojną. Jej późniejsze wykonania utkwiły też w pamięci słuchaczy. Także to Zbigniewa Kurtycza cieszy się uznaniem wielu z nich. Chętnie je przypominamy.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego