Wielkopolski Portal Senioralny

Osiecka - Siądź z tamtym mężczyzną…

Osiecka - Siądź z tamtym mężczyzną…
    Tak zaczyna się mało znany tekst Agnieszki Osieckiej. Napisała go dla Seweryna Krajewskiego.

   Ostatnio pewna telewizja prezentuje serial o Agnieszce Osieckiej. Są tacy, których kręci ten film. Ale są i też tacy co twierdzą, że jest on fałszywy. Trudno nam jest to oceniać. Ale jedno wiemy, że Agnieszka Osiecka jest dyplomowanym reżyserem filmowym. Tak, tak!  Może właśnie dlatego napisała tekst ballady do filmu „Czterej pancerni i pies”. Może właśnie napisała również tekst do muzyki Krzysztofa Komedy – „Nim wstanie dzień”.

   Ale póki co to zapraszamy Państwa do wysłuchania mało znanej piosenki, do której także napisała słowa…

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego